PARTNERZY STRATEGICZNI

Aquapark Wrocław jest jednym z najlepszych i najchętniej odwiedzanych parków wodnych w Europie, a jednocześnie jednym z największych obiektów rekreacyjno-sportowym w Polsce.

Do dyspozycji gości oddano Baseny Rekreacyjne, Basen Sportowy, nowoczesną i wielofunkcyjną strefę Fitness, Saunarium, a w nim kompleks saun i łaźni wraz z ogrodem oraz baseny zewnętrzne. Kompleks basenów rekreacyjnych to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy szukają relaksu i aktywnego wypoczynku, ale także beztroskiej rozrywki. Na pierwszą grupę czekają cztery głębokie jacuzzi i zewnętrzny basen solankowy, a na drugą – basen z falami, zewnętrzny basen rekreacyjny, leniwa rzeka, zapierające dech w piersiach zjeżdżalnie.

W wyjątkowej scenerii Saunarium można oczyścić ciało i umysł, zregenerować siły i nabrać energii do działania. W parku wodnym czekają sauny fińskie suche, łaźnie parowe, biosaunę, łaźnię kamienną, sauny z aromaterapią. Atutem kompleksu jest największy w Polsce ogród saunowy pełen harmonijnie zaaranżowanej zieleni.

W Aquaparku Wrocław znajduje się także profesjonalnie wyposażone centrum fitness, na które składa się siłownia o powierzchni niemal 700 metrów kwadratowych oraz strefa fitness z szeroką ofertą zajęć grupowych. Najmłodsi mają Dziecięcą Zatokę, czyli basen przeznaczony dla rodziców z małymi dziećmi.

Marka Brubeck zajmuje się projektowaniem i produkcją odzieży termoaktywnej. W skład naszego asortymentu wchodzi odzież sportowa, outdoorowa oraz bawełniana i wełniana bielizna bezszwowa. Ideą naszej marki jest zapewnienie temoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Podchodzimy do tego zadania w poczuciu współodpowiedzialności za zdrowie i codzienny komfort osób, dla których aktywność to styl życia.

Melvit S.A. to producent zdrowej, naturalnej żywności idealnej dla aktywnych osób, które cenią wysoką jakość. W ofercie Melvitu znajdziecie produkty idealne na śniadanie, obiad, kolację i przekąski, wszystkie bez dodatku sztucznych substancji, cukru, czy wzmacniaczy smaku, a co najważniejsze dla aktywnych konsumentów łatwe w przygotowaniu. W ofercie producenta znajdziecie innowacyjne mieszanki takie jak owsianka, jaglanka Secret Fitness, mieszanki kaszowe Trendy Lunch, czy naturalne pieczywo chrupkie Melvit Crispy.