ENGLISH

Change the language

here you will find Regulations and Sign in in English.

FAQ

Frequently Asked Questions

Czyli najczęściej zadawane pytania.

Tutaj znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Bardzo często zdarza się, że odpowiedź na nurtujące Was pytanie jest właśnie tu!
 
Zapraszamy do lektury!

W Hali Wielofunkcyjnej AWF Wrocław, al. I. J. Paderewskiego 35 ( Stadion Olimpijski ).

Weryfikacja zawodników będzie możliwa w dniach:

- 13 września godziny 14.00 – 22.00

- 14 września godziny 9.00 – 12.00Tak, pakiet może zostać odebrany przez pośrednika, ale tylko jeśli posiada podpisane załączniki nr 1 oraz nr 2 do regulaminu imprezy (podpisane przez upoważniającego) oraz swój dokument tożsamości ze zdjęciem.

Tak. Wolontariusze na Punktach Kontrolnych będą stemplować mapki w sobotę 14 września w godz. 9.00-18.00. Za zebranie kompletu pieczątek uczestnik otrzyma medal na Stadionie Olimpijskim. 

Aby zebrać komplet pieczątek należy odnaleźć punkty kontrolne z wybranej przez siebie trasy zlokalizowane w okolicach głównych wejść do obiektów. Spis punktów będzie znajdował się na mapce, którą otrzyma każdy uczestnik podczas weryfikacji.

Uczestnik WrocWalk Marathon tak jak każdy turysta odwiedzający obiekty turystyczne jest zobowiązany do przestrzegania wewnętrznych regulaminów obiektów.

Nie, zapisy możliwe są jedynie przez formularz internetowy, wpłaty gotówkowe nie będą przyjmowane.

Rekomendujemy, aby spacerowicze przemieszczali się między obiektami pieszo. W ten sposób mogą państwo podziwiać Wrocław i wszelkie inne ciekawe miejsca na trasie WWM. Nie będziemy jednak dyskwalifikować uczestników za korzystanie z MPK

Każdy uczestnik ma prawo do bezpłatnego wejścia do obiektów jednak tylko po okazaniu mapki uczestnika otrzymanej w Biurze Zawodów w dniu weryfikacji.

Niestety nie, według regulaminu raz uiszczona opłata nie podlega zwrotowi.

Można oczywiście, ponieważ spacer przebiega ulicami miasta, które są ogólnodostępne dla wszystkich, jednak dziecko w takim przypadku nie jest uprawnione do bezpłatnego wejścia do obiektów, nie otrzyma pakietu startowego ani medalu

Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie Państwo w Regulaminie imprezy https://www.wrocwalkmarathon.pl/images/Regulamin/regulamin-wrocwwalk2019.pdf

Dodatkowo w dniu 14 września zorganizowany będzie punkt informacji w Biurze Zawodów. Można się również z nami skontaktować mailowo pod adresem . oraz telefonicznie 519 073 600.

Niestety nie, uczestnik może wybrać tylko jedną trasę podczas WrocWalk Marathon 2019. Obawiamy się, iż może nie starczyć czasu na zapoznanie się z atrakcjami obu tras.